Ambitious Dolly

Co říkáte na trend, který už je poměrně dlouho v kurzu, a to je „athlesuire„. Registruji ho čím dál více u spousty značek a taky na všech možných webech a sociálních sítích. Jedná se o sportovní oblečení, které se nosí ale běžně každý den jako součást celého looku. Tedy i do práce, do kavárny… Nemusí se kombinovat jen vše sportovní, spíše naopak. Využít jeden dva zajímavé prvky. Já jsem použila tenisky „neoprenové“ – luxusní papučky s extra pěnou na podešvi.

Jestli uhádnete, co je v outfitu tak trochu jinak? Tak za prvé moc nenosím výstřihy. A za druhé  en výstřih není jen tak ledajaký ;) Na focení jsem si vzala speciální triko od značky Ambitious Dolly, které má na předním díle push up efekt. Samozřejmě ne na břichu ale přes dekolt. V této oblasti je zpevněná část látky/respektive speciální guma, která skvěle drží a zpevní (v létě vyzkouším i bez podprsenky). Látka je strašně příjemná na těle. Stejný výstřih je i přes záda – jen pozor na správné prádlo, jinak trčí ramínka. Na triku je krásný zlatavý detail loga. A jako bezva bonus na konec – vše přijde v krásné luxusní balení. 

Co je mi ale na celé značce vůbec nejsympatičtější, není jen ten push up efekt :) Ale celý příběh! Dvě kamarádky ze Česka a Slovenska přišly s nápadem založené vlastní značky Ambitious Dolly, protože jim na trhu chybělo to, co hledaly. A to byly skvěle sedící plavky (později přidaly i další kousky jako jsou trika, legíny…) z kvalitních luxusních materiálů, které opravdu vydrží. Látky pochází z Itálie a co je důležité – produkty se šijí v Česku. A tak se zrodila značka a velký příběh dvou odvážných ambiciózních holek, které si jdou za svým! A dělají to sakra dobře a já jim držím pěsti!
Určitě mrkněte na web, léto se blížííí …a mají poštovně zdarma!

Fotograf: Petr Huser

Triko: Ambitous Dolly

Kožená bunda: Gas Jeans

Taška: Karl Lagerfeld

Tenisky: Adidas

Náramek: Baťa

Brýle: Guess

 

 

Mohlo by se taky líbit...>>>