Art-fashion show – tak to tu ještě nebylo!

Tak to tu ještě nebylo! Zní to jako trapné klišé, ale je tomu tak! Jsem vždycky neskutečně pyšná na lidi okolo, když se jim daří dělat, co je baví a jsou v tom opravdu dobří. Pojďme se o tom přesvědčit společně tento pátek 4. srpna ve 14|15 Baťově Institutě od 19. hodiny na akci Art-Fashion Show pod taktovkou tří umělců.

Zuzka Bílá známá jako „zzknw“ je stejně jako David Iga volnočasovým umělcem vytvářející vlastní projekty, které se často vzájemně prolínají. Spojili své síly také s módní návrhářkou Mia Cruz a vznikl tak nekomerční projekt, díky kterému chtějí představit svou tvorbu a myšlenky veřejnosti. Jsou to především nadšení kreativci, které pojí vášeň pro design, módu a umění. Vzniklo tak zajímavé spojení lidí, kteří se rozhodli uvést svoji první kolekci oblečení šitou z látek dle jejich původních uměleckých motivů. A to je právě to jiné, co je odlišuje od ostatních. Rádi by tak inspirovali ostatní, aby měli odvahu jít si svou cestou a dělat v životě to, co je baví.

Baví mne na nich také to, že nejsou studovaní profíci, kterým se zadařilo, ale všichni jsou samouci, kteří mají osobitý styl, kterým ohromují ostatní.

Během večera autoři divákům zprostředkují zážitek nejen ve formě přehlídky, ale i prostřednictvím showroomu, kde bude možno se na modely podívat zblízka.

V 19:00 začne účastníky pomalu ladit do  tempa DJKA KTVA. Od 19:30 přivítá přítomné úvodním proslovem moderátorka TEREZA KUTROVÁ. Poté na scénu nastoupí tanečníci z OUTCLASS ROCKERS a předvedou svou breakdance exibici. Po pěveckém vystoupení TEREZY KUTROVÉ bude následovat PROJEKCE – průřez tvorbou toho nej z dílny zzknw, Iga, Mia Cruz.

Zlatý hřeb večera – samotná módní přehlídka vypukne ve 20:30 za komponovaného hudebního doprovodu DJky KTVA a uvede premiérově tři kolekce. Nezapomeňte zůstat taky na after party s DJ MEYW od 22:00.

Na vizuálu ART-FASHION SHOW společně s umělci spolupracovali také grafička Lucka Bindíková a fotografka Barbora S. Photography. Koncepce vizuálu je zaměřena na tematiku urban & extravagant fashion. V realizačním teamu akce svou profesionální asistenci zajistí hair stylistky Zuzana Chromečková, Žaneta Valentíková, Romana Hájková BBcos Salon Zlín, dále pak make up artistky HT DY Dappy, Lenka Polášková a Jitka Valová Studio Krásy. Celý večer budou svými objektivy zachycovat  fotografové Zlyart a David Cekota – Photography a kameraman JP Productions. Speciální doprovodné efekty a osvětlení show zajistí Obchod Conti.

Zajímá vás akce více? Mrkněte na fb událost a pozvěte kámoše!

 

 

 

 

Mohlo by se taky líbit...>>>