Beauty Street Zlaté Jablko

Beauty Street Douglas ve Zlatém Jablku

Ve středu jsem si zpříjemnila čas po práci návštěvou „Beauty Street“ akce, kterou pořádal Douglas ve Zlatém Jablku (13. a 14.10.). O akci jsem věděla dopředu, tak jsem využila možnosti přihlásit se na konkrétní den a čas. Dokonce jsem si mohla vybrat značku, kterou chci vyzkoušet. Jelikož se chystám pořídit nějaký kvalitní make-up, zvolila jsem možnost vyzkoušet Art Deco. Když jsem dorazila, bylo už na place spoustu slečen a dam, které už byly v procesu zkrášlování.

Ujala se mne milá slečna, která líčila Art Deco a usadila si mne ke svému stolku. Na začátek jsem prozradila úmyslu o nákupu, takže jsme se věnovaly debatám o konkrétních možnostech jejich kosmetiky. V péči jsem byla přibližně půl hodinu, což hrozně uteklo. Byla jsem nalíčená denním makeupem, ale úprava pleti byla opravdu super. Takže mám vcelku jasno o nákupu :) Ten den měli v Douglas akce – dárky k nákupu v různých hodnotách. Toho jsem ale toho dne já osobně nevyužila, věřím, že spousta dalších zúčastněných ano. Doporučuji příště zajít také zkusit, i když neplánujete nákup nové kosmetiky. Určitě Vás totiž něčím učarují :)

PS. Skvělým pomocníkem byla brožurka, ve které bylo přesně zaznamenáno, čím jsem byla nalíčená. Takže už stačí vyrazit s tímto listem do D.

2015-10-14 17.25.23

2015-10-14 17.25.39

2015-10-14 17.25.45

Mohlo by se taky líbit...>>>