Bio

Ahoj, děkuji za návštěvu blogu! :) Budu ráda, když Tě něčím inspiruje, zaujme, nebo se dozvíš něco nového. Chceš se dozvědět více i o mně?

Pocházím ze Zlína, kde momentálně žiji. Ale odjakživa mě to táhne spíše k větším městům, takže pokud to jde, ráda navštěvuji Prahu, nebo zahraničí. Tam se najde vždycky nekonečně mnoho inspirace, ráda poznávám nová místa, kultury, lidi …

Vystudovala jsem zde marketingový obor a měla jsem to štěstí, že jsem po škole dostala skvělou práci, mohla bych snad říci trochu „dream job“. Pracovala jsem jako brand managerka jedné italské módní značky. Ve Zlíně mi bylo těsno, tak jsem se na pár měsíců uchýlila do Prahy, kde jsem zůstala v oboru módy a pokračovala v kanceláři další značky. Nakonec jsem se vrátila zpět do rodného města, kde žiji do teď. V současné práci se mi podařilo skloubit opět módu (konkrétně šperky) s marketingem, takže ideální stav ;)

Ráda se učím nové věci, vzdělávám, doplňuji informace a rozšiřuji portfolium, a proto jsem byla na kurzech, které pořádá Škola Stylu Backstage. Prvním byl Kurz stylingu před několika lety a teď nedávno Workshop módního marketingu & PR. Mohu vřele doporučit.

Ráda fotím (já za objektivem), baví mě móda, jídlo, cestování a spousta dalšího. Ale převážně tato témata najdeš na blogu.