Bloges Xmas Market

Bloges Xmas Market

Tak se můžu hezky po měsíci zpětně ohlédnout po akci Bloges Xmas Market, která probíhala 5. prosince. Vím, že to není úplně věrohodný ukazatel, ale když jsem viděla na FB události, že se jí zúčastní něco málo pod tisícovku milovnic módy, trochu jsem se lekla. V prostorech The Chemistry Gallery jsem sice nikdy nebyla, ale živě jsem si představovala, jak si ta tisícovka holek bude rvát věci z rukou, budou se tam vesele mačkat a dloubat ramínky do žeber. :) Naštěstí se tohle nekonalo. I když místy se to tomu blížilo.

Na akci jsem vyrazila pro jistotu na čas, protože jsem viděla fotky front z minulých akcí. Ale taky mimochodem pro první příchozí byly dárečky. Welcome drink v podobě šumivého vína (už chápete, proč jsme šly tak brzo, že jo) a Bubble tea (kvůli tomu už tolik ne). Fronta nebyla ani tak velká a šla vcelku rychle, takže jsme byly uvnitř raz dva. Hrkly jsme do sebe drinky a neztrácely čas, protože samozřejmě nejlepší kousky na vás nečekají do večera. Naštěstí zde byla i šatna, což jsem vcelku ocenila v průběhu nákupního maratonu.

welcome drink 2015-12-05 16.36.26market

Jednotlivé blogerky měly přirazená svá místa, která byla vždy označená jejich jménem/značkou, což docela ulehčovalo orientaci na „marketu“. Já jsem měla některé vytipované dopředu, o kterých jsem věděla, že se akce účastní. Ty jsem oběhla jako první. Doslova oběhla. Když jsem viděla ty nákupu chtivé holky okolo, bylo jasné, že kdo dřív přijde, ten  dřív … urve lepší kousek. Podařilo se mi nakoupit pár věcí od „Voguehouse“ a dalších dvou blogerek, které jsem neznala, ale jejich kousky mne zaujaly nakonec nejvíce. Pořídila jsem skvělé boty – kožené za 200,- a to byly ještě s cenovkami. Od Báry z Voguehouse pak pruhované šaty, černé krajkované šaty a černou vypasovanou sukni. Kupodivu mi i její věci seděly. Myslím, že měla k prodeji i nejvíce věcí. Od dalších blogerek, jejichž jména si nepamatuji bohužel, jsem koupila ještě k večeru  v akci („vše za 50%“) skvělý černobílý kožich. Prodejci pak většinou s přibývajícími hodinami snižují ceny a můžete i smlouvat. Ještě nějaké další kousky, ale ty vám ukážu až příště.

kozich Pruhy boty

Postupem času během dne věci mizely a my absolvovaly pořád nová a nová okružní kolečka po štendrech v naději, že ještě něco najdeme, co jsme před tím přehlédly. Během výprodeje byla přehlídka prodávajících blogerek. Z programu tam toho bylo mnohem ale více – hudební vystoupení, ke všemu hrál DJ, návštěvníci si mohli půjčit takové speciální vozítko, která vypadalo hodně sci-fi, mohli si nechat přeleštit boty, vyfotit se atd. V horním patře galerie prodávaly věci vyloženě značky – např. Doca (mrkněte na jejich skvělé kabelky zde), kosmetika a nebo stylové originální doplňky a nábytek. Já jsem teda nestihla nic jiného než nákupy. :)

2015-12-05 18.18.30 2015-12-05 18.19.35 2015-12-05 18.20.04

Za mě akce na jedničku.  Nakoupila jsem pěkné kousky za super ceny, potkala se svou dobrou kamarádkou (na klábosení ale prostě nebyl čas), viděla na živo některé blogerky, které holt tady ve Zlíně běžně nepotkám – mimochodem z toho jsem měla asi nejrozčarovanější pocity … Ty, které působí na blozích vesele, upřímně a nenamyšleně, tak přesně ty byly pak v reálu úplně jiné a naopak. Třeba se jen špatně vyspaly a měly toho za ten den dost. Prostě jsem si BM užila a můžu doporučit pro příště i vám. A myslím, že Robesky říkaly, že příště budou ve větších prostorech, což bude rozhodně ještě lepší. Tak se těšte.

2015-12-05 16.25.23 2015-12-05 17.14.05-1 2015-12-05 15.34.45

Mohlo by se taky líbit...>>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *