Boho Chic Look

Veeralifestyle Chic Boho Look

Posledních pár sezón se mi čím dál více líbí krajkované modely. Na léto konkrétně světlá krémová nebo bílá barva, která je skvělá na šatech, topech a kraťasech.

Veeralifestyle (3)

Veeralifestyle (10)

Posledních pár sezón se mi čím dál více líbí krajkované modely. Na léto konkrétně světlá krémová nebo bílá barva, která je skvělá na šatech, topech a kraťasech. Nemám ráda přeslazené kombinace, takže jsem k šortkám zvolila na doladění hnědé tóny. A to jak na šatech s průstřihem na bocích (takže opravdu pod ně něco musím mít:), tak na botech, kabelce a jemném pásku. Šaty byly bez něj vcelku volné a neforemné, tak jsem je jednoduše stáhla v pase.

Veeralifestyle

Už minulý rok jsem pořídila tuto skvělou tašku Marco Tozzi. Trend „stahovacích tašek“ je čím dál více vidět teď všude okolo. Přijde mi skvělá i kombinace barev přesně na tento model. Celý outfit měl být tak trochu boho styl. Určitě by se dal ještě doladit i jinak (třásně, ornamenty, čelenky….). Nic se nemá ale přehánět, takže jsem si vystačila s prvky jako je krajka a hnědá barva. Co na něj říkáte?

Veeralifestyle (8)

Veeralifestyle

Tyto kožené boty mám vcelku ráda, ačkoliv na první pohled nemusí vypadat pohodlně, opak je pravdou. OK, na celodenní běhání na kostkách to není, ale na běžné poletování po městě jsou úplně v pohodě.

Veeralifestyle (7)

Veeralifestyle (6)

PS: Ráda bych vám představila nového dalšího fotografa pro blog (Danovi jsem stále věrná:)  – a tím je Peťa Osina. Můžete se těšit nové projekty ;)

Šaty / Vintage

Šortky / Tally Weijl

Boty / Baťa

Kabelka / Marco Tozzi

Brýle / OPS!Objects

Hodinky / Fossil

Fotograf / Petr Osina

Mohlo by se taky líbit...>>>