DIY – jak na „nažehlovačky“

Dlouho jsem vybírala jeansy s trendy nášivkami/nažehlovačkami …prostě aplikacemi a nakonec jsem žádné nemohla najít takové, které by se mi líbily na 100 %. Vždycky tam bylo něco navíc, něco chybělo, nic moc barvy nebo print … Takže jsem na to šla po svém.

Na foto návodu vidíte, jak je to jednoduché. Stačí v galanterii (ale i Bershka, Zara… prodávají své aplikace – nicméně cena je pomalu jak za kalhoty) nakoupit pár vhodných nažehlovaček (pro zručnější mohou pořídit nášivky), vybrat na co se bude aplikovat, rozžhvavit žehličku a jdeme na to!

Aplikace mohou mít různé návody, v tom mém stálo nažehlit přímo na látku. Takže jsem žehličkou několikrát přejela po místě, kde jsem rozložila více nažehlovaček naráz. Šetřím čas že:) Doporučuji postup několikrát opakovat (nepropálit ovšem:), protože abych pravdu řekla, již po prvním nošení mi některé odpadly. Trošku podezírám výrobce, protože odpadly ty samé aplikace (celkem 3), ostatní skvěle drží.

Můžete samozřejmě nažehlit na triko, džínovou bundu, košili… Je to jen na vás! Nezapomeňte, je to opravdu jednoduché a máte během za pár minut originální kousek!

1
2 3 4 5

Mohlo by se taky líbit...>>>