Dozvuky zimy

Sice miluji vrstvení, ale mám ráda spíše více lehkých vrstev než koženou bundu a teplý kabát. Myslím, že to je poslední outfit, který budí atmosféru, že bylo asi tak kolem nuly. Naštěstí v areálu Svitu, kde jsme fotili, foukal jen silný vítr (viz pokus fotky o zachycení pohybu vlasů:). Především jsme s fotografem Petrem zkoušeli jeho nový objektiv (né, označení fakt nevím už), nicméně jsme byli oba výsledkem nadšeni. Osobně mám hrozně ráda fotky s vysokou hloubkou ostrosti – fotky v náhledu ve foťáku vypadaly už v tu chvíli moc pěkně. Snad se líbí ;)

Za zmínku stojí kabát Maison Scotch, který jsem ulovila ve výprodeji P.P. Mode v rámci akce Život je dar. Jsem s ním spokojená, ačkoliv se musím o něj starat – poměrně dost se tvoří „žmolky“. Na tom mám ale takovou malou super vychytávku, která je odstraní velmi lehce.

Posledním trendem všech sociálních sítí jsou děrované silonky nebo ponožky. Myslím, že to je přesně ten typ, kdy se vám to buď absolutně líbí a milujete nebo nenávidíte. Mě se líbí moc! Na fotce mám ponožky, velikost ok je tak akorát. Ty velké přes půlku nohy pomalu se mi zdají už trošku moc – a ještě nejlíp ty do pasu vytažené :D (insta lvoers rozumí).

Fotograf: Petr Huser

Kabát: Maison Scotch

Bunda: Gas Jeans

Legíny: Mohito

Blúza: Mohito

Boty: Baťa

Batoh: Primark

Hodinky: Rosefield

Gumový náramek: Loop

Látkový náramek šedý: Pandora

Mohlo by se taky líbit...>>>