ELARTE – nový designový eshop

veeralifestyle-elarte-tips

Pamatujete si, jak jsem psala o půjčování šperků v galerii DioArt? Tak tito umělečtí nadšenci vytvořili další originální projekt s názvem ELARTE. Ráda bych vám ho přiblížila blíže, protože stojí za to!

Na začátku září spustil tým zkušených profesionálů v oblasti designu a umění oficiálně svůj nový web www.elarte.czNajdete tady opravdu širokou nabídku produktů od značek z celého světa (Skandinávie, Nizozemí, Itálie,…), ale zároveň dbají na tradici českých umělců. Na své si přijdou všichni milovníci kvalitních a originálních doplňků. Velmi příznivé jsou také ceny, které odpovídají kvalitnímu provedení, nicméně jsou stále dostupné. Pořídit si nadčasový kousek tak může kdokoliv – nejhorší je si vybrat, protože je zde spousta kategorií a zamilujete se průměrně asi tak do každé druhé věci :) Od doplňků do domácnosti, kanceláře, kuchyňské vychytávky, až po nábytek nebo šperky a módu.

Další výhodou tohoto eshopu je beze sporu to, že mají vše skladem a zboží si můžete očíhnout také přímo v galerii, pokud si nejste jistí svým výběrem.

Pokud hledáte inspiraci, mrkněte na jejich blog. Neuniknou vám novinky ze světa designu, trendy a nápady. Já vám posílám také menší inspiraci mých TOP výrobků.

A vůbec, nejlepší je obdarovávat – takže až budete hledat krásný dárek, je to jasné ;) Tak určitě mrkněte na eshop! A dejte vědět, co jste vybrali ;)

 

Mohlo by se taky líbit...>>>