Furla new in

Veeralifestyle Furla bag

Takový ten pocit, když si zaslouženě (jak jinak;D) nadělíte dlouho vytouženou věc… Takže jsem si k narozeninám pořídila tuhle krásku Furla. První kabelku této značky jsem koupila přesně před dvěma lety touto dobou. A protože jsem s ní opravdu spokojená, rozhodla jsem se svůj kabelkový svět rozšířit.

Značka představuje pro mne jednoduchost (ačkoliv některé  modely a provedení rozhodně jednoduché nejsou), nadčasovost a především opravdu kvalitu. Jedná se o kožené kabelky, které jsou velmi precizně ušité. Posuďte sami na detailních fotkách. Oproti levným koženkovým modelům je opravdu rozdíl znát. Tím netvrdím, že si takové nepořizuji – toto je moje teprve druhá kožená kabelka :) Nicméně pokud kabelku nosíte opravdu denně, velice rychle pocítíte tento rozdíl. Já tahám vždy velké množství věcí, takže využiji spíše tyto větší typy.

Musela jsem si pro ni zajet do Parndorfu (outlet centrum mezi Vídní a Bratislavou). Důvod je prostý – ceny se tam pohybují níže než v běžných obchodech. Co se týká centra, já zde vždycky dobře pokoupím :) Nicméně spousta lidí odtud byla zklamaných. Sem totiž nesmíte jet s úplně konkrétní představou – např. chci koupit bílé tenisky Nike se zeleným vzorem za super cenu. Raději – chci si koupit nějaké bílé tenisky za skvělou cenu:) A věřte, že tam vždycky pořídíte. Někoho toto lovení nebaví, já se v tom vyžívám, takže za mne je to super outlet.

Nenechala jsem nic náhodě a před obchodem jsem stepovala již několik minut před otvíračkou. Naštěstí se nekonal nátřesk jak u Michaela Korse (v průběhu dne byla venku řada čítající 20-30 lidí? Ne díky). Potěšující zprávou bylo, že od rána ještě přeceňovali zboží (samozřejmě směrem dolů). Obešla jsem obchod, který není úplně největší a omrkla dostupnou nabídku. Tradičně se mi líbily ty nejdražší kousky, takže jsem se musela umírnit a zamířit do nově přeceňovaného koutku :) Tam byly takové ty klasické typy kabelek, ničím neurazí, ale ani až tak neuchvátí. Jo, možná tou cenou, ta už byla opravdu dobrá za koženou kabelku. Ale nebylo to ono.

A pak jsem ji uviděla. Byla to láska na první pohled. Šla jsem si ověřit, zda bude v další slevě i tato (jak jinak že ne) a dokonce poslední kus, takže mi ji nechtěli ani odložit. Trošku jsem je podezřívala, že mi řekli schválně, že na ni sleva nebude. Chtěla jsem se za chvíli vrátit a ověřit to ;D Ačkoliv jsem si byla téměř jistá ihned, nechala jsem si to ještě chvíli uležet v hlavě a po pár minutách se pro ni vrátila. Naštěstí tam byla – ačkoliv ji přemístili na jiné místo, takže byla několika vteřinová panika s hláškami typu „Já jsem to věděla, že tu nebude. Dobře mi tak“ „No jasně, co čekáš, když je poslední.“ Ale jak vidíte, nakonec se vše podařilo. Snad mi bude sloužit minimálně dobře tak jako ta první.

Veeralifestyle Furla bag

Veeralifestyle Furla bag

Veeralifestyle Furla bag

Veeralifestyle Furla bag (2)

Veeralifestyle Furla bag Veeralifestyle Furla bagVeeralifestyle Furla bag (1)

Veeralifestyle Michael Kors

Řada před MK :)

Veeralifestyle Furla bag (2)

Veeralifestyle Furla bag (3)

Veeralifestyle Furla bag (1)

Mohlo by se taky líbit...>>>