Jarní novinky v šatníku

Konečně lepší počasí! A s ním i o poznání veselejší nálada. Máte to taky tak? Sice zimu miluju, ale už bylo dost pošmurných dní. Tak jsem si dělala postupně radost nákupy. Však to znáte :)

Kabát Mohito (inspirace tady) už mám doma asi měsíc, ale zatím na něj bylo chladno. A ono popravdě i na focení v něm byla trochu zima, ale už mám úplně odpor k těm všem zimním vrstvám! Zamilovala jsem se do něj na první pohled. Je to takový ten nadčasový kousek, který se dá snadno kombinovat, může se nosit zapnutný na knoflík a nebo otevřený. Líbí se mi obojí. Trošku mne děsí, že mám doma asi další tři?!! světlé jarní kabáty. No nic, brzo udělám zas nějaký výprodej.

Nedávno jsem zakoupila tento stylový batoh Mango (podobné tady). Je to sice umělina, nicméně si myslím, že vypadá poměrně kvalitně a že možná i chvíli vydrží. Zatím dost tvrdý a neforemný. Batoh vyhlížím už dlouho, začínám být fakt strhaná z nošení těžkých kabelek. Tak se mi to zdá jako super řešení.

Posledním přírůstkem jsou tenisky Baťa (najdeš tady) Dlouho jsem tenisky nenosila (dříve zas nic jiného:), ale říkala jsem si, že by bylo fajn zas nějaké „fashion“ pořídit. Ještě jsou k dostání v černé, ale rozhodla jsem se zas trochu ubrat černé v šatníku. Snad se mi to daří s přicházejícím jarem :)

A jak vypadalo focení? Mrkni na backstage video!

Mohlo by se taky líbit...>>>