PIPER-HEIDSIECK FASHION SHOW

Poznačte si do diáře 27. října, vezměte své přátele a užijte si večer ve společnosti luxusních značek a VIP osobností.  V pětihvězdičkovém Hotelu Baltaci Atrium se totiž bude konat Piper Heidsieck Fashion Show. Ve Zlíně se nepořádají přehlídky až tak často, čas od času ale některé stojí opravdu za to (pokud nepočítám nekomerční projekty převážně od studentů FMK, které bývají skvělé).

Už se těším, až vyzkouším Piper Heidsieck – pravé šampaňské, které pila třeba taková Marilyn Monroe.

14520454_1467521146596039_6839544177715051539_n
Zdroj: fb

Na přehlídce se objeví luxusní modely od sourozenců, jež založili značku Poner. Vyrábí vše ručně, dbají na tradici a používají jen ty nejkvalitnější materiály, které často také vyrábí. Sami charakterizují svá díla jako luxusní a sofistikované – podle fotek tomu skutečně tak je. Jsou mi sympatičtí i tím, jak jsou mladí, šikovní a úspěšní. Na ně se těším nejvíce.

if1a9h751

Zdroj: www.ponerfashion.com

Originální kousky od návrháře Luďka Hanáka značí, že uvidíme výstřednější, zároveň ale elegantní, kousky. Luděk má za sebou již dlouholetou tradici, která je v tvorbě znát.

piper2

Zdroj: www.ludekhanak.com

Nevšední šperky z galerie DioArt znám osobně a vím, že budou vypadat úžasně. Najdete zde masivní výstřední doplňky, ale také jednoduché elegantní kousky. Takže si vybere opravdu každá. A víte, co je nejlepší? Šperky si můžete i půjčit! Pokud se tedy chystáte na ples, oslavu, důležitý meeting či cokoliv jiného, kde chcete zazářit, určitě využijte této možnosti. Psala jsem o této službě již dříve tady. V DioArtu najdete ale především umění od obrazů, přes dekorativní předměty až třeba po čajový servis.

kampan_sperky_fb_dioart

Zdroj: www.dioart.cz

Taky uvidíte novinky ze zlínských módních butiků jako je Avant! a P.P. mode. Nečekejte ovšem místní modelky – představí se zde samá známá jména jako je Gabriela Franková, Karolína Mališová, Adéla Rezková, Tereza Polášková, Dominika Hužvárová, Šárka Mohorková, Martina Hlavničková či Martina Palacká. Všechny tyto krásky většinou vyhráli nějakou prestižní soutěž miss. Bude se o ně celý večer starat můj oblíbený Salon Fabien, o kterém jsem vám nedávno psala.

Celým večerem bude provázet dobře známá Wendy Březinová. Můžete dorazit buď na celou akci již od 20:00 nebo dojít vyzkoušet pravé šampaňské Piper Heidsieck až na after party v latino stylu, která začíná po desáté. Nebojte, nemusíte umět tančit tento styl, můžete mrknout v průběhu večera na taneční vystoupení Dance Institute a nebo se zapojit aktivněji v mini tanečním workshopu. A pokud tanec není to pravé ořechové, určitě vás (nebo minimálně pánské osazenstvo) zabaví předváděcí vozy Jaguar, které zde budou k vyzkoušení.

Tak si nezapomeňte pořídit lístky včas! A vidíme se 27. ! :)

Předprodej – Baltaci Atrium, P.P. mode, Avant!

 

Mohlo by se taky líbit...>>>