Restaurant day Zlín

Restaurant day Zlín

Již po třetí jsem zavítala na ochutnávku místních dobrot od amatérských kuchařů. Píši amatéři, ale někteří svými výtvory připomínali spíše profíky. Znáte „Restaurant day“? Jedná se o celosvětový koncept, který už nějaký ten pátek funguje úspěšně i ve Zlíně.Restaurant day Zlín

Navštívené minulé ročníky se konaly Zlínském zámku – prostor skvělý, nicméně kapacitně už nedostačující. Myslím, že kdo nebyl poprvé, jistě ocenil fakt, že se akce konala v parku. Vyšlo skvělé počasí, park byl vcelku dost rychle zaplněný zvědavými návštěvníky a docela rychle taky vyjezený :) Ale chápu, že se těžko odhaduje návštěvnost a podle toho taky připravené množství. Doporučuji na tuto akci chodit včas – ideálně hned z rána okolo 10.

Restaurant day ZlínCo se týká nabízených dobrot, najdete zde všechno možné. Od sladkých sušenek, nazdobených cupcakes, slaných koláčků, burgerů až po sushi. My jsme si udělali v klidu první obhlídku stánků a než jsme se stihli vrátit pro vybrané kousky, někde bylo už vyprodáno. Už se těším na další RD a zároveň určitě doporučuji poznačit akci do diáře.

Restaurant day Zlín

Mohlo by se taky líbit...>>>