Rocker details

Veeralifestyle

Jak jsem psala už minule, s příchodem jara (teď už vlastně i léta) se snažím eliminovat černou barvu v outfitech. Ale stejně mi to nedá a většinou ji nějak zakomponuji – téměř denně totiž nosím svou oblíbenou Furla kabelku. Uvažuji, že bych si pořídila na narozeniny novou, jen nevím pořádně barvu ani tvar :) Nejspíš hnědou a musí být prostorná. Samozřejmě si můžu vybrat konkrétní model, ale jelikož se na ni chystám do outletu, nikdy nevím, co tam bude zrovna v nabídce. Takže se nebudu zbytečně ladit na konkrétní model :)
Veeralifestyle (5)

Veeralifestyle Furla

Veeralifestyle (4)

Líbí se mi spíše jednodušší outfity, ale zároveň mám ráda, když jsou doplněné něčím výraznějším. Tentokrát to byly brýle s malými pyramidkami a lem bundy se cvoky. Trošku rockerský look, ale jen malinko díky těmto detailům.

Veeralifestyle (9)

Veeralifestyle

Šedé kalhoty s vysokým pasem jsem si hodně oblíbila, vypadají dobře k podpatkům, ale zároveň sednou i k teniskám. Co myslíte?

Veeralifestyle

Veeralifestyle (6)

V předchozím postu jsem vám představila dalšího fotografa Petra Osinu, tím ale novinky nekončí! Je tu ještě jeden Petr :) Nově přibudou také fotky od Petra Husera. Tak doufám, že se vám budou posty líbit :) Neváhejte se na ně obrátit v případě zájmu o vaše fotky.

Tomuto společnému focení předcházelo ještě jedno produktové, kde v hlavní roli byly ruce :D  Jak se vám líbí tyto kožené obaly na mobily? Jsou ručně vyráběné a je to na první pohled a dotek opravdu znát :)

Veeralifestyle

Veeralifestyle Fixe

Veeralifestyle

Náš tým hvězdných rukou pro Fixed ;D

Bunda / H&M

Kalhoty / Vintage

Tílko / Amisu

Boty / Marco Tozzi

Kabelka / Furla

Náramek / Pandora

Hodinky / OPS!Objects

Brýle / Primark

Fotograf / Petr Huser

 

Mohlo by se taky líbit...>>>