Rosefield watch black&silver

Znáte značku Rosefield? Pokud ne, nebo jste ji někde jen zahlédli, určitě stojí za prozkoumání jejich web.

Tvůrci kombinují nadčasový holandský minimalistický design, který reprezentuje Amsterdam. New York je inspiroval svým fashion vzhledem. Výsledkem jsou základní 4 druhy hodinek. Všechny lze libovolně kombinovat, takže si můžete dokupovat kožené řemínky, které se velmi jednoduše mění. Často jiné značky tuto možnost sice nabízí, nicméně je to delší proces, kdy se vám ráno opravdu nechce vstávat o 15 minut dřív, jen abyste sladili outfit a řemínek.

Hodinky dorazí v krásném minimalistickém designovém balení, které obsahuje krabičku s certifikátem pravosti, návod na použití a také milou kartičkou, která vyzývá ke sdílení fotek na instagramu. #rosefieldmoment

Já jsem měla co dělat při výběru, naštěstí jsem měla jasno alespoň v barevné kombinaci, kterou jsem „potřebovala“. Byla to černo stříbrná a tak se výběr zúžil. Taky jsem věděla, že chci kožený pásek, tím pádem byl vyloučen kovový typ. A jelikož hodinky mívám většinou masivní, poměrně velké, nakonec jsem vybrala tyto decentní v pánském stylu, ale s malým ciferníkem. Co na ně říkáte? Já je mi-lu-ji ;)

pc283950pc283952 Rosefield watch black silver pc283954 pc283957 pc283966

Mohlo by se taky líbit...>>>