Salon Fabien

Salon Fabien

Ráda bych vám představila svůj oblíbený salon Fabien ve Zlíně. Chodím jsem už pár let a jsem tu velmi spokojená. A to hned z několika důvodů :)

Nejprve je to skvělá kadeřnice Sylva, která je zároveň majitelkou. Je to přesně ten typ, kterému vybalíte u kávičky, kterou vám servíruje až pod nos (další plus za oblíbené Nespresso) téměř všechno. Čas tu letí 5x rychleji, nestíhám ani relaxovat a už zas běžím, protože si nenechávám s vlasy dělat žádné velké procedury, jen jednoduché zastřižení. Takže se mnou si moc nemůže experimentovat :) Pořád střídám „do rovna“ a „postupně“. V salonu je kadeřnic několik, já neměla důvod měnit, ale určitě můžou vyzkoušet služby i pánové. Stačí si vybrat tu svou správnou expertku a nechat hýčkat.

Velkou výhodou je také to, že zde najdete vícero služeb pod jednou střechou. Dříve jsem zde chodívala na řasy k Monice, kde jsem byla také velmi spokojená. Po čase jsem ale dala řasám oddych. Taky je tu kosmetika a nehty. Osobně nevyzkoušeno, nicméně reference jsem slyšela dobré ;) Zajímalo by mne, zda se někomu daří nakombinovat několik služeb tak, aby objednávky navazovaly? To si tak vzít celý den volno.:)

Samozřejmostí je také možnost zakoupit spoustu kosmetiky (od vlasové, nehtové až po pečující).

Salon jako takový je velice vkusně zařízený, čerstvé květiny na stole jsou tam snad pokaždé. Když sem vám poštěstí, vyhmátnete taky třeba domácí bábovku k servírované kávě.

Prostory se nachází téměř v centru, osobně to mám asi tři minuty od domu, takže blíž by to už skoro nešlo :)

A celkově tam vládne příjemná atmosféra, takže se tam ráda vrací. Jestli zrovna uvažujete o změně či experimentu, staří se jim ozvat.

Dejte vědět, jak se vám tam líbilo ;)

Salon Fabien Veeralifestyle (1)

Salon Fabien Veeralifestyle (3) Salon Fabien Veeralifestyle (4) Salon Fabien Veeralifestyle (2) Salon Fabien Veeralifestyle (1) Salon Fabien Veeralifestyle

Mohlo by se taky líbit...>>>