Testování hairPLUS – recenze #1

hairPLUS recenze Veeralifestyle

Znáte sérum hairPLUS? Že jste o něm ještě neslyšely? Já už pro velký úspěch začínám s dalším balením. ;) Ráda bych vám krátce přiblížila tento zázrak a později v dalším článku najdete celou recenzi před a po včetně fotek.

Zhruba před dvěma lety jsem vyzkoušela první balení – viděla jsem to tehdy na internetu a chtěla jsem jej vyzkoušet. Ačkoliv moc na podobné „zázraky“ nevěřím, toto mne něčím přesvědčilo. Proto bych se s vámi ráda podělila o tuto pozitivní zkušenost – a především výsledky!

Sérum o objemu 4,5 ml obsahuje zdravotně nezávadné látky, které podporují přirozený růst řas (případně obočí). Nanáší se velmi pohodlně. Čtěte dále a dozvíte se nejčastější otázky!

APLIKACE

Nanáší se jednou až dvakrát denně. Já osobně používám pouze večer po odlíčení. Výrobce uvádí, že je možné nanést i ráno a pak s přehledem i  make-up. Štěteček je tenký, vypadá jak aplikátor tekutých linek. Aplikuje se podél řas v malém množství – platí méně je více. Při zbytečně velkém množství to může začít pálit, takže opatrně.

hairPLUS recenze Veeralifestyle

Doporučuje se nanášet denně, výsledky se dostaví obvykle až po pár týdnech. Ze začátku jsem byla trochu nedůvěřivá, protože to šlo opravdu pomalu. Pouhým okem tedy nic moc vidět nebylo. Ale pak přijde zlom a řasy rostou fakt dost rychle. Jakmile jsem přestala sérum používat, řasy postupně (přirozeně) vypadaly a rostly do běžné délky. Určitě lze ale používat např. ob den a udržovat aktivní růst déle. Balení mi vydrželo více než rok – ovšem ne na bázi denního používání.

Sérum má fungovat, jak na podporu růstu ale také hustoty. Já u sebe pozorovala spíše délku než hustotu. Sama jsem ale zvědavá, když před a po budu dokumentovat, jak bude rozdíl vidět.

ŽE OPRAVDU FUNGUJE usuzuji jednak z vlastní zkušenosti, ale také soudě podle pozitivních ohlasů kamarádek, které se často ptávaly, jestli mám umělé řasy nebo co to s nimi mám, co mám za super řasenku ;)  Pokud toužíte po delších a hustějších řasách, určitě vyzkoušejte!

Kde ho koupit? Můžete rovnou tady online.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Chcete-li se dozvědět více např. o složení, mrkněte na oficiální web.

 

Mohlo by se taky líbit...>>>