TOTAL BLACK & DIY & LEATHER JACKET

Tímto článkem můžu shrnout rovnou několik témat, o které bych se s vámi ráda podělila. Tím hlavním jsou rozhodně upravené jeansy (návod tady) v běžném outfitu. Při focení jsme se báli, zda nezaniknou na černém pozadí, ale výsledek je super. Opravdu total black. Musím říct, že už nanesené barvy trochu pustily, ale není to nic hrozného. Navíc způsob, jakým jsou nanesené, napomáhá vintage efektu. 

Novým přírůstkem šatníku, a dalším „must have“ kouskem, se stala kožená bunda Gas. Jedná se o tzv. biker typ, takže má vyztužené ramena, po bocích stahovací popruhy a šikmý zip. Tím, že je opravdu kožená, tak skvěle hřeje. Nosila jsem ji poměrně dlouho než opravdu teploty klesly nízko. Skvěle se vrství – občas jsem přidala kožešinovou vestu, sako v prodloužené délce … Úplně ji miluju! Jak jsem bez ní mohla žít?

A také jsem měla možnost vyzkoušet si focení v ateliéru u Petra Husera. Líbí se vám jeho styl? Určitě se na něj obraťte. Spokojenost zaručena :)

Já jsem byla z těch tmavých fotek nadšená, opravdu jsem netušila, jak zajímavě nakonec bude vypadat celý černý outfit a ještě k tomu na černém pozadí. Co vy na to?

 

Bunda / Gas jeans

Jeansy&řetízkový doplněk / Gas jeans

Boty / Adidas

Tričko / Jeniffer

Pletený šedý náramek / Pandora

Hodinky / Fossil

Fotograf / Petr Huser

 

Mohlo by se taky líbit...>>>