Veera dreamlist

Můj dreamlist

Vánoce se blíží a kdy jindy si dát dohromady svůj dreamlist? Záměrně píši „dreamlist“ (vysněný seznam). Nevím proč, ale wishlist (seznam přání) mi přijde o něco víc jakoby reálnější, splnitelnější. Sice jsem vám mohla ukázat seznam kosmetiky, oblečení, knih apod., ale raději jsme zvolila cestu již zmiňovaného dreamlistu, kde jsem si „přála“ opravdu dražší věci, čili méně reálné ;) Nebo řekněme takové ty věci, které si člověk holt nemůže běžně pořídit ze dne na den a musí  začít poctivě házet do prasátka.

dreamlist

Furla kabelka

Tato značka není v ČR zatím až tak známá, ale pokukuji po ní už chvíli. Jednu jsem si pořídila minulý rok na narozeniny  a rozhodně nelituji. Vidět jste ji mohli v outfitu zde. Tehdy jsem uvažovala o Michael Kors kabelce, každopádně jsem víc než šťastná, že jsem nakonec koupila Furlu. Když jsme si chtěla poprvé koupit dražší kvalitní koženou kabelku, prošla jsem spoustu webů. Narazila jsem právě i na tuto méně známou značku a už jsem tušila, že se mi asi bude hodně líbit i do budoucna. Mají totiž krásné nadčasové kousky.

Když jsem si přijela do Parndorfu koupit kabelku MK, zjistila jsem, že je obchod (poměrně velký) totálně narvaný lidmi, dokonce stáli venku frontu, uvědomila jsem si, že opravdu takovou masovku, kterou teď nosí každá druhá (a to nemluvím o masivních fejcích) opravdu nechci. Teď se, prosím, neurážejte ty, které ji vlastní nebo uvažují o koupi :D Je to jen můj názor! Prostě jsem šťastná, že jsem nepodlehla tomuto „trendu“.

Ráda bych v budoucnu rozšířila sbírku o nový kousek, nejlépe v béžové nebo bílé barvě. Černou už mám. Velikostně určitě větší typ, protože v ní nosím spoustu věcí. No a taky časem určitě jednu cross body na běhání po městě, na večer apod.

Cenově jsou tyto kabelky dražší, ale kdo mě zná, ví, že jsem na slevy expert. Takže si holt prostě počkám, až na mě nějaká bude smutně koukat v obchodě. Pro tyto případy, kdy chcete na dražších věcech ušetřit, určitě doporučuji Parndorf outlet.

Ultrabook

Chystám se pořizovat nový notebook. Momentální model mám už opravdu hodně dlouho, takže opět čekám, co přinesou slevy po vánocích. Před pár lety jsem pořídila nový foťak po 26. 12. ještě o dva tisíce levněji než kdybych si ho nutně nadělila pod stromeček. Vyplatí se počkat.

Strašně se mi líbí ultrabooky – jsou krásně lehké, vypadají hezky a elegantně. A bílá barva se mi líbí na elektronice čím dál více (viz fotoaparát). Vybraný model nemám, protože tuším, že si stejně ultrabook nepořídím kvůli vyšší ceně oproti normálním modelům, takže spíše pro inspiraci :)

Kolo

Tato stylová městská kola jsou luxusní. Taky už po nich pošilhávám chvíli, ale pak si představím, jak se na nich projedu pár minut do práce a z práce Zlínem a řeknu si, že ho asi teda nepotřebuji :) Dovedu si představit, jak po něm jezdím v nějaké italském městečku ráno na kávičku, odpoledne k moři … OK, takže toto bude jen další inspirace. Ale že jsou parádní? Pár podobných už jsem ve Zlíně zahlédla, prodávají je taky v Napajedlech (zde) a vždy se při pohledu na ně zasním. Na delší vyjížďky nejsou asi úplně vhodná, takže si musím vystačit s mým dosavadním. Nebo jsou? Máte někdo podobné?

Fotoaparát

Dobře, veřejně se přiznám, že jsem trochu zmanipulovaná masivní reklamou na tyto Olympus PEN, které ukazují na svých webech téměř všechny české i světové blogerky. Ale taky u nich vidím, že opravdu krásně fotí. S přídavnými objektivy lze vykouzlit mé oblíbené fotky postav s rozostřeným pozadím, možnost přenášet fotky přes wifi rovnou do mobilu/tabletu/pc, takže jste furt online. Je lehounký, vejde se všude. Rovnou ve foťáku můžete měnit filtry fotek – podobně jako znáte na instagramu. Má i spoustu dalších výhod. Jo a samozřejmě vypadá stylově a luxusně, už to není jen foťák, který nosíte jen tak. Tento foťák se prostě nosí se stylem. Navíc k tomu Olympus udělal fajn ebook (zde) ve spolupráci s blogerkami z Cup of Style. Myslím, že mají dobře promyšlený marketing konkrétně těchto modelů :))

Stylový popruh

Dostáváme se k prvnímu reálnému plnění z mého dreamlistu :D A tím se stává stylový popruh na Olympus PEN. Opět jsou trochu napřed (nevím na kolik to vyrábí jiné značky) a vymysleli skvělé doplňky k foťákům (zde). Nejvíc se mi asi líbí popruh v koláži, ale zajímavých věcí najdete v eshopu mnohem více. Třeba skvěle padnoucí kožené kabelky vyloženě jen na foťák. Další druhy popruhů, různé barvy, materiály. Ano, pro někoho je to zbytečnost, já vím, ale já holt ráda i tady ty rádoby nesmyslné detaily.

Tak co, mám tedy začít s nákupem popruhu?;)

PS: CO JE NA VAŠEM VYSNĚNÉM SEZNAMU PŘÁNÍ? MÁTE TAKY TAKOVÝ?

 

Mohlo by se taky líbit...>>>