Veera spring wishlist

Veera spring wishlist

 

Veera spring wishlist by veeralifestyle featuring polyvore.com
Můj jarní wishlist zveřejňuji, když ještě venku sněží. Nevadí. Možná už máte taky plné kecky toho hnusu venku :) Taky už myslíte, co si pořídíte do nové sezóny? Já mám zatím vcelku jasno. Není to žádný odvaz, ale je to spíš takový postupný přechod od zimy k jaru.

1) Calvin Klein tílko – taky vám přijdou nápisy značek přes celé triko/tílko/mikinu trochu za zenitem? Jo, mě taky. Nicméně u CK mi to přijde už jako součást většiny produktů a je to asi opravdu jediná značka, kde mi to nevadí a tak nějak to beru, že to k tomu patří. OK, takže jeden kousek s velkým nápisem značky bych si chtěla pořídit. Tím ale končím. PS. To mi přijde jako „parádní“ specialita Čechů – musím mít na oblečení co největší nápis (že to je často fake je jedno, hlavně že to tam JE).
2) Trhané černé nebo bílé skinny jeasny – nedávno jsem jedny černé vyřadila a potřebovala bych pořídit místo nich nové. Nicméně mám už v šatníku opravdu dost černé, tak zvažuji zda nepořídit rovnou dvoje i v té bílé. Trhání rozhodně nechci přes celé kolena a stehna, jak se sice už chvíli nosí, ale upřímně – pokud nemáte krásné dlouhé nohy, tak padnou málo komu.
3) Stříbrné boty – na obrázcích vidíte několik druhů stříbrných bot a to proto, že se nemůžu rozhodnout, který typ konkrétně se mi líbí nejvíce. Na každém typu najdu totiž něco, co vypadá skvěle. A nejlépe by to vypadalo, kdybych je všechny spojila :) Tak uvidíme, na co narazím v obchodech.

Mohlo by se taky líbit...>>>